Wizyty
Dziś: 22Wszystkie: 239010

"XIV INTEGRACYJNA MEGADYSKOTEKA"

Aktualności » "XIV INTEGRACYJNA MEGADYSKOTEKA"

    We wtorek 27 czerwca uczestnicy oraz terapeuci z naszego ośrodka brali udział w XIV Integracyjnej Megadyskotece w Białej koło Wielunia. Naszą obecność w tej imprezie można uznać już za tradycję, gdyż trwa ona już kilka lat.

    Na miejsce dotarliśmy autokarem. Niedługo potem tańczyliśmy już pośród licznych lóż i kolorowych świateł. Muzyka, jaka wtórowała naszym zabawom, była wspaniała – taneczne, letnie przeboje serwowane przez wprawionych dj-ów okazały się doskonale wpisywać w atmosferę tego przyjęcia. Organizatorzy zadbali także o nasze o nasze żołądki częstując pysznymi hamburgerami oraz sokami.

    Kilka godzin dobrej zabawy z pewnością przyczyniło się do integracji uczestników, rozwoju tanecznych zdolności tudzież nawiązywania nowych znajomości, bowiem na dyskotece tej obecni byli także uczestnicy z innych ośrodków położonych w różnych częściach kraju. Wyjazd ten można uznać także za ciekawy początek wakacji/lata. Mamy nadzieję, że będzie on mile wspominany w przyszłości :) Uczestnicy, już nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu.